Wewnątrz branży: logistyka transportu samochodowego

Car Carrier Services in Pakistan Car Moving - 03004023092

Centrum zaopatruje klientów w możliwość zaplanowania dostawy online, po prostu dołączając informacje o dostawie. Przewoźnik i konsument mogą sprawdzić cały stan swojej dostawy w obszarze mojego konta jako Dostawa zarezerwowana, Dostawa energiczna, Dostawa gotowa, a także Zakończenie dostawy.

Oferuje klientom centrum umożliwiające zaplanowanie dostawy online poprzez proste podanie informacji o dostawie. Przewoźnik i klient mogą Pomoc Drogowa sprawdzić cały stan swojej dostawy w obszarze mojego konta jako Dostawa zarezerwowana, Dostawa energiczna, Dostawa gotowa, a także Zakończenie dostawy.

Kiedy klienci publikują informację o jakimkolwiek rodzaju dostawy, nie musi się martwić o dostawę, ponieważ z pewnością będzie ona śledzona przez klientów, a także dystrybucja przesyłki jest wyjątkowo chroniona. Poniżej administrator może zająć się wszystkimi opublikowanymi dostawami konsumenckimi, a także pełnymi informacjami o dostawie.

Poniższy administrator może obsłużyć całą dostawę przesłaną przez klienta, a także pełne informacje o dostawie.

Dostarcza centrum umożliwiające uzyskanie dostępu do witryny internetowej i obsługę jej w dowolnym miejscu na świecie. Jest przyjemny dla Klienta, co oznacza, że jest naprawdę prosty w dostępności i lubiany przez klientów. W Panelu Administracyjnym możesz zobaczyć sytuację rozliczeniową wszystkich klientów.