השתלת שיער- טיפול התקרחות אינסופי

 

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער בטורקיה היא הליך או טיפול רפואי שבו מנתחים לוקחים זקיקי שיער מחלק אחד של הגוף לאותו חלק בגוף שהוא קירח. זה הליך של ריהוט שיער לאזור הקירח של הגוף. החלק מהשערות שנלקחות נקרא נקודת פטרון והחלק שבו יש להתאים אותו (אזור קירח) נקרא נקודה פילנתרופית. זה ידוע גם בתור השתלת יחידת זקיקים.

 

איך זה נעשה?

 

  • תכנון טרום מבצע

במקור, כאשר אתה הולך לקרקר עבור הליך זה, הוא ישאל את ההעדפות והסיכויים שלך ויבדוק את הכתר שלך. תכנון זה יעזור לך לדעת מהי הצמיגות של השיער שתבוא בעקבות ההשתלה. הקרואקרים יציעו לך עשה ואל תעשה לפני הניתוח.

השתלת שיער FUT (השתלת יחידת זקיקים)

בתהליך השתלת FUT הקרוקר יסיר רצועת אינץ’ מסויימת מהחלק האחורי של הראש שלך וגם הוא יתפור את האזור מסביב. האזור מתכסה בשערות.

 

אחר כך, הקרקרים

 

פלטון מחלק את רצועת הכתר שהוסר לחמש מאות עד אלפיים שתלים קטנים, כל אחד עם שיער מסוים או פשוט כמה שערות. נפח ההשתלה שאתה מקבל תלוי בסוג השיער שלך, באיכות, בצבע, וגם בגודל הממלכה בכל מקום בו אתה נושא את ההשתלה.

השתלת שיער FUE (לידה פוליקולרית).

 

מה תהליך ההחלמה לאחר ההשתלה?

 

לאחר השתלת שיער האזור ממנו נלקחו יחידות השיער ייפצע ויתנפח בעזרת סרטים שיוסרו לאחר יום או יומיים מההשתלה, המקרה יקבל כרית טיסה לישון כראוי בשבועיים הראשונים להשתלה כאשר המקרה אינו אסור לזוז בשינה. כמובן שההחלמה תהיה הרבה יותר קלה לביצוע כאשר אתה במקום קריר וממוזג ולא כאשר אתה מזיע באי נוחות.

 

מה קורה למי שמזיע לאחר השתלה?

 

ההנחיות שנדבן השתלת שיער בטורקיה יודה הן לא להזיע ולמה? מליחות של הכתר, הזיעה והספוגית עלולה להוליד תגובה אנטיפתית או מדבקת ולפגוע בזקיקים המושתלים ולכן על הנדבן המושתל להימנע מהזעה.

 

אילו צרות נוספות קיימות בתהליך ההחלמה?

 

יש להימנע מתנועות שינה שעלולות להוליד גירוד באזור המושתל בראש. שטפו בעדינות את הראש לפי ההוראות בקרם/קצף כדי להרגיע את הכתר ולתמוך בהחלמתו. יש צורך לנוח כדי לתת לראש להתאושש לחלוטין (חזרה מהירה מדי לשגרה עלולה לסכן את תהליך הטבילה)

 

 מתי הזמן המסוגנן לבצע את ההשתלה? חורף או קיץ

התשובה לכך טמונה בחיים שלך ובנוחות שלך, יש אנשים שעובדים כל הזמן בשביל מדריכים להמחשה בסמינרים שלהם נוח להם יותר לראות את ההשתלה ביולי ואוגוסט כי זה החופש שלהם ויש אנשים שעובדים בזמן ההשבתה. נוח יותר לבצע את ההשתלה בקיץ. חורף או קיץ לא נחשבים כל עוד אתם עובדים על פי ההנחיות ושומרים על ראש כל עוד העבודה שלכם לא נושאת סטיות מההנחיות.